Co Vás trápí?

Fibrom

Fibromy jsou nezhoubné kožní nádory, které se vyskytují na různých částech těla.

Objednejte se

Vyplňte formulář a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Můžete také zavolat na telefonní číslo 
+420 212 242 042
(po – pá, 9 – 19 hod).

Fibromy jsou nezhoubné kožní nádory, které se vyskytují na různých částech těla. Jedná se kulové nahmatatelné ložisko, které vzniká spontánně. Svým vzhledem se podobají malým uzlíkům velkým od 1 mm do 1 cm. V ojedinělých případech může vyrůst v ústech nebo na rtech.

Jaké jsou příčiny vzniku Fibromu?

Lékaři ani dnes nemají jasno, proč Fibromy vznikají. Částečně je to geneticky nebo vlivem na dráždění tkáně v jednom úseku. Můžou se objevovat i na místě jizev.

Možnosti léčby

Přesto, že se jedná o nezhoubné kožní nádory, které nejsou schopny metastázovat, často se odstraňují jednoduchým chirurgickým odstraněním z kosmetických účelů.

Jiné řešené problémy

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111), Vojenská zdravotní pojišťovna (201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Oborová zdravotní pojišťovna (207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211), Revírní bratrská pokladna (213).