Co Vás trápí?

Pigmentová znaménka

Pigmentová znaménka jsou malé či větší skvrny kožního barviva na pokožce. Existuje jich nespočet druhů a typů.

Objednejte se

Vyplňte formulář a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Můžete také zavolat na telefonní číslo 
+420 212 242 042
(po – pá, 9 – 19 hod).

Pigmentová znaménka jsou malé či větší skvrny kožního barviva na pokožce. Existuje jich nespočet druhů a typů. Preventivní vyšetřování kožních pigmentových projevů je velmi důležité. Přestože jsou tyto skvrnky z větší části nezhoubného charakteru je důležité sledovat každou menší změnu a věnovat jim pozornost.

Jaké jsou příčiny vzniku pigmentových znamének?

Důležité je pozorovat, zda se mění v čase. Při narození mohou být přítomna znaménka vrozená, ostatní vznikají až průběhu života. Po určitou dobu se potom vyvíjí a pak zůstávají stejná.

Možnosti vyšetření

Vyšetření znamének se provádí pohledem a dermatoskopem, ručním nebo digitálním. Jedná se o nejúčinnější metodu v prevenci vzniku rakoviny kůže. Tato analýza pomáhá lékařům v rozhodování, co s pigmentovými znaménky dále dělat. Pravidelné kontroly se doporučují 1 – 2x ročně.

Jiné řešené problémy

Jste akreditované pracoviště pro vzdělávání lékařů ?

  ↑  

Ano, jsme akreditováni pro základní i specializovány výcvik lékařů v oboru Dermatovenorolgie. Více informací o naši akreditaci naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP-111), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP-201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP-205), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP-207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ-209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV ČR-211), Revírní bratrská pokladna (RBP-213).