Co Vás trápí?

Kondylomata

Kondylomata jsou bradavice, které se nachází v oblasti zevního genitálu, kolem konečníku.

Objednejte se

Vyplňte formulář a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Můžete také zavolat na telefonní číslo 
+420 212 242 042
(po – pá, 9 – 19 hod).

Kondylomata se řadí do skupiny bradavic. Akuminátní kondylomy potřebují pro svůj vznik určité prostředí, především vlhkost a maceraci. Z tohoto důvodu je nacházíme v oblasti zevního genitálu, kolem konečníku. U žen postihují i velké a malé stydké pysky, vaginální vchod a mohou proniknout i do pochvy. U mužů se mohou vytvořit na předkožce a uzdičce, při ústí močové trubice. Počínající ložiska jsou bělavé nebo načervenalé výrůstky, které rostou a mění se v bradavičnaté až květákovité útvary.

Možnosti léčby

Léčba bývá svízelná. Mezi doporučované metody patří abraze ostrou lžičkou, dusík, aplikace roztoku podofylinu, chirurgické odstranění, ablační laser.
K domácí léčbě lze použít lokální aplikaci krémů dle rady lékaře.

Jiné řešené problémy

Jste akreditované pracoviště pro vzdělávání lékařů ?

  ↑  

Ano, jsme akreditováni pro základní i specializovány výcvik lékařů v oboru Dermatovenorolgie. Více informací o naši akreditaci naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP-111), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP-201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP-205), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP-207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ-209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV ČR-211), Revírní bratrská pokladna (RBP-213).