Co Vás trápí?

Histiocytom

Histiocytom je nezhoubný kožní nádor a častý nález na kůži.

Objednejte se

Vyplňte formulář a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Můžete také zavolat na telefonní číslo 
+420 212 242 042
(po – pá, 9 – 19 hod).

Histiocytom je nezhoubný kožní nádor a častý nález na kůži. U pacientů se objevuje na končetinách, ale i na trupu. Mnohdy se projevuje svěděním. Vzhledem připomíná vyvýšený hrbolek, který je buď plochý a nebo lehce vyvýšený oproti  okolí.

Jaké jsou příčiny vzniku Histiocytomu?

Kožní nezhoubný nádor složený z histocytů a vaziva vzniká u mladších dospělých. Může se vyskytovat izolovaně, nebo jako vícečetná ložiska. Toto onemocnění je časté a vyskytuje se téměř u všech lidí. V průběhu let se histocyty mohou zvětšovat a měnit svou barvu.

Možnosti léčby

Ač se nejedná problém, který by mohl ohrožovat zdraví, dá se odstranit chirurgickým zákrokem, který pacienta zbaví kosmetických obtíží.

Jiné řešené problémy

Jste akreditované pracoviště pro vzdělávání lékařů ?

  ↑  

Ano, jsme akreditováni pro základní i specializovány výcvik lékařů v oboru Dermatovenorolgie. Více informací o naši akreditaci naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP-111), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP-201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP-205), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP-207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ-209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV ČR-211), Revírní bratrská pokladna (RBP-213).