Co Vás trápí?

Histiocytom

Histiocytom je nezhoubný kožní nádor a častý nález na kůži.

Objednejte se

Vyplňte formulář a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Můžete také zavolat na telefonní číslo 
+420 212 242 042
(po – pá, 9 – 19 hod).

Histiocytom je nezhoubný kožní nádor a častý nález na kůži. U pacientů se objevuje na končetinách, ale i na trupu. Mnohdy se projevuje svěděním. Vzhledem připomíná vyvýšený hrbolek, který je buď plochý a nebo lehce vyvýšený oproti  okolí.

Jaké jsou příčiny vzniku Histiocytomu?

Kožní nezhoubný nádor složený z histocytů a vaziva vzniká u mladších dospělých. Může se vyskytovat izolovaně, nebo jako vícečetná ložiska. Toto onemocnění je časté a vyskytuje se téměř u všech lidí. V průběhu let se histocyty mohou zvětšovat a měnit svou barvu.

Možnosti léčby

Ač se nejedná problém, který by mohl ohrožovat zdraví, dá se odstranit chirurgickým zákrokem, který pacienta zbaví kosmetických obtíží.

Jiné řešené problémy

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP-111), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP-201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP-205), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP-207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ-209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV ČR-211), Revírní bratrská pokladna (RBP-213).