Naši lékaři

Nás profesionální tým lékařů s dlouholetou praxí je zde pro vás.

Zeptejte se nás

Vyplňte formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Děkujeme!
Brzy se Vám ozveme.

Chcete se objednat tak nám zavolejte na telefonní číslo 
+420 212 242 042
Po: 8–18 hod.
Út, St, Čt: 8–16 hod.
Pá: 8–14 hod.

Lékaři

MUDr. Naděžda Vojáčková

Dermatolog, vedoucí lékař

MUDr. Naděžda Vojáčková absolvovala na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1993. V roce 1997 a 2001 složila 1. a 2. atestaci v oboru dermatovenerologie, v tomto oboru má licenci ČLK.

MUDr. Gréta Wohlová

Dermatolog

V roce 1992 absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Praxi v oboru dermatovenerologie získala v následujících letech během pobytu na kožní klinice FN Bulovka a kožní klinice FN Motol. Atestaci v tomto oboru složila v roce 1999, specializační způsobilost v roce 2007.

MUDr. Zuzana Fiedlerová

Dermatolog

Po studium 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze v letech 1994 – 2000 nastoupila na dermatovenerolgickou kliniku FB Na Bulovce, kde působila do roku 2008. Na této klinice působila od roku 2005 také jako vedoucí lékař ambulantní části.

MUDr. Kristína Balko

Dermatolog

MUDr. Kristína Balko vystudovala obor Všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 2018 nastoupila na Kožní oddělení Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a následně na Dermatovenerologickou kliniku 2. LF UK a Fakultní Nemocnice Bulovka.

MUDr. Natália Havlíček

Dermatolog

MUDr. Natália Havlíček vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 2018 nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku 2. LF UK a Fakultní Nemocnice Bulovka, kde působila do roku 2020. Následně pracovala v soukromých kožních ambulancí.

MUDr. Lýdia Paroulková

Dermatolog

Absolvovala 2.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1990. V roce 1995 a 2000 složila 1.a 2. atestaci v oboru dermatovenerologie a v tomto oboru získala licenci ČLK 

Lymfoterapeuti

Marcela Bártová

Lymfologický terapeut, Odborný školitel manuálních drenáží

Po ukončení střední zdravotní školy, obor dětská sestra začínala ve FN Motol na dětském kardiocentru. V roce 1991 nastoupila do oblastní nemocnice Kolín na interní oddělení. V letech 1991 - 2000 již působí v Kutné Hoře v kožní ambulanci pro děti i dospělé.

Alena Kollmanová

Lymfologický terapeut, všeobecná zdravotní sestra

V roce 2003 dokončila studium na střední zdravotnické škole v Mladé Boleslavi obor všeobecná zdravotní sestra. Ve stejném roce nastoupila jako lázeňská sestra do relaxačního zařízení Galatea, kde se starala o pacienty při rehabilitacích, vodoléčbě a fyzikální terapii.

Anna Veselá

Lymfologický terapeut, všeobecná zdravotní sestra

Od roku 2018 pracuje jako všeobecná zdravotní sestra na dermatovenerologii v Dermatologickém centru Anděl.‍

Jste akreditované pracoviště pro vzdělávání lékařů ?

  ↑  

Ano, jsme akreditováni pro základní i specializovány výcvik lékařů v oboru Dermatovenorolgie. Více informací o naši akreditaci naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví

Ošetřujete i dětské pacienty?

  ↑  

Ano, nabízíme celkové vyšetření, diagnostiku a léčbu pro dospělé i dětské pacienty

Ošetřujete i pacienty bez zdravotního pojištění?

  ↑  

Ano, dle ceníku.

Příjmáte pacienty bez objednání?

  ↑  

Na ošetření je nutné se předem telefonicky objednat

S jakými pojišťovnami spolupracujete?

  ↑  

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP-111), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP-201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP-205), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP-207), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ-209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV ČR-211), Revírní bratrská pokladna (RBP-213).

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.